Dom Gościnny Lipowa Dolina

Wylągi 48

24-120 Kazimierz Dolny

tel.: 81 882 00 66


Cena minimalna za 1 osobę: 80 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 200 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Odległość do lasu: 50 m
  • Sklep: 500 m
  • Stadnina koni: 300 m
  • Rynek w Kazimierzu: 3000 m

Opis obiektu:

Kameralne, urokliwe gospodarstwo agroturystyczne położone w małej, spokojnej wsi. Duży dom otoczony stuletnimi lipami, w którym oferujemy 3 pokoje z łazienkami (w tym dwupokojowy apartament) i stylowa drewniana chata kryta strzechą dla ok. 6 osób. Pyszna, domowa kuchnia, specjały z przydomowej spiżarni i własnego ogródka oraz wyborne nalewki gospodyni. Wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi (łóżeczko, wysokie krzesełko, wanienka, nocnik). Dla dzieci duży plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia dla maluchów, piaskownica, domek na drzewie), a także mini zoo - króliki, kózki w koziarni, kurki liliputki, przytulińskie kotki i przyjazna bokserka. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami, by nie stanowiły one zagrożenia dla przyjeżdżających dzieci.

Zapraszamy na przejażdżki wozami, wieczorne ogniska. Do dyspozycji gości jest szałas grillowy, miejsce na ognisko i obszerna biblioteczka a także parking na samochody (całe gospodarstwo jest ogrodzone). Zapraszamy na pyszną czarną porzeczkę i jabłka z sadu na wzgórzu. Wokół piękne wąwozy, trasy spacerowe i rowerowe. Pikniki w sadzie, imprezy specjalne (zaręczyny, rocznice ślubu, imprezy-niespodzianki) i rodzinne Święta Wielkanocne w bardzo kameralnej atmosferze.

Zapraszamy do nauki pieczenia bułek, wspólnego smażenia konfitur z mniszka, na warsztaty pisankarskie i ozdób choinkowych. Gospodarstwo jest oddalone od Kazimierza zaledwie 4,5 km - u nas nie ma hałaśliwej ulicy za płotem. Goście wypoczywają z książką na hamaku zasłuchani w śpiew ptaków, obserwujący wiewiórki skaczące na gałęziach i stadko saren pojawiające się na wzgórzu. Obiekt dla niepalących!Lokalizacja: Wyżyna Lubelska - Kazimierz Dolny i okolice

województwo lubelskie, powiat puławski, gmina Kazimierz Dolny, Wylągi

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2024