Comfort Suites

ul. Katowicka

Poznań


Cena minimalna za 1 osobę: 140 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 260 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKP: 5300 m
  • Dworzec PKS: 5300 m
  • Odległość do jeziora: 500 m
  • Poczta: 100 m
  • Sklep: 50 m
  • Lotnisko: 9000 m
  • Stary rynek: 2000 m
  • MTP: 4800 m

Opis obiektu:

Apartament I
Znajduje się na ulicy Katowickiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z sypialni z dużym, podwójnym i wygodnym łóżkiem i szafą,pokoju gościnnego z kanapą, telewizorem, łazienki z jacuzzi, wyposażonej kuchni lodówka, pralka, czajnik elektryczny, mikrofalówka oraz tarasu wzdłuż całego mieszkania, wejście z sypialni i living roomu 10 m2 kryty. Dostęp do internetu, darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone. 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

Cena
przy 1-2 osoby - 190 złdoba za cały apartament
3-4 osoby - 220 złdoba

Apartament II
Znajduje się na ulicy Katowickiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego,łazienki z wanną oraz wyposażonej kuchnilodówka, pralka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, zmywarka i krytego tarasu 8m2. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone, zapewniony dostęp do internetu.10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego. Na życzenie i za dodatkową opłatą udostępniam garaż dla gości.
Cena
1-2 osoby - 210 złdoba,
3-4 osoby - 240 złdoba
5-6 osob - 260 złdoba

Apartament III
Znajduje się na ulicy Sielskiej. Składa się z dwóch sypialni, kuchni wyposażonej w lodówkę, kuchenkę, czajnik elektryczny, mikrofalówkę łazienki z wanną oraz tarasu 15m2-kryty. Apartament znajduję się blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego. 5 min samochodem bądź tramwajem.

Cena
1-2 osoby-170złdoba,
3-4 osoby-200 złdoba
5-6 osób - 250 złdoba

Apartament IV
Znajduje się na ulicy Górki. Studio składa się z pokoju wyposażonego w komplet wypoczynkowy, telewizor, szafę, kuchni z kuchenką, lodówką, mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem oraz łazienki z prysznicem. Dla gości dostępne jest wyznaczone miejsce parkingowe na podwórzu. Zapewniamy dostęp do internetu.

Cena
1 osoba-140złdoba,
2 osoby-150złdoba
3 0s0by-180 złdoba

Apartament V
Znajduje się na ulicy Katowickiej.na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z sypialni, pokoju gościnnego z kanapą, telewizorem, łazienki z jacuzzi i pralki, wyposażonej kuchni lodówka, czajnik elektryczny. Za dodatkową udostępniamy dla gości garaż. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone. 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

cena
1-2 osoby- 170złdoba,
3-4 osoby- 200złdoba

buApartament VI ub
Znajduje się na ulicy Milczańskiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem Składa się z sypialni, pokoju gościnnego z kanapą, telewizorem, łazienki z wanną i pralką, wyposażonej kuchni lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka. Za dodatkową udostępniamy dla gości garaż. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone. 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego. Wysoki STANDARD

Cena
1-2 osoby-170złdoba,
3- 4osoby-200złdoba

Dokładne zdjęcia poszczególnych apartamentów można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Do cen należy dodać 7VAT

Wystawiamy Faktury VAT na życzenie klientów.Lokalizacja: Wielkopolska - Poznań i okolice

województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Poznań, Poznań

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2021